Що таке ChargeU

ChargeU – європейський бренд зарядних станцій та аксесуарів для електричних і гібридних транспортних засобів. Спеціалізація – розумне портативне зарядне обладнання та аксесуари. Ці зарядні станції стали першими у світі котрі дистанційно управляються через Wi-Fi з будь-якого смартфону, планшету або комп’ютера. Роботу над Проектом розпочато у 2011 році в м.Дортмунд, Німеччина. Виробничі потужності розташовані в Німеччині та Польщі. Як екологічний Проект підтримується програмою Федерального уряду Німеччини до 2020 року та є дотаційним.

 

Фірмове обладнання ChargeU на українському ринку з 2015 року. ChargeU Pro 40A є першою продемонстрованою в Україні портативною станцією для прискореної зарядки (експозиція EcoDrive, Міжнародний Виставковий Центр, м.Київ, 2016 рік). На той час – єдина альтернатива штатним зарядним пристроям з унікальною технологію регулювання потужності, можливістю заряджатись в різних погодних умовах та подвійним контуром захисту. Продукт, з перших зразків, є локалізованим та відповідає стандартам вітчизняних електромереж.

Продукт став популярним серед електромобілістів оскільки допомагав заряджатись від силових роз’ємів швидко як на публічних станціях. Це дозволило без розбудованої інфраструктури пересуватись між містами. За кілька років ринок наповнився саморобними пародіями на ChargeU. Деякі зразки повторюють зовнішній вигляд змінивши колір та логотип, проте вони є небезпечними.

Бренд ChargeU також сприяв розвитку першої зарядної інфраструктури України. Під оригінальні портативні станції встановлювались силові роз’єми для зарядки в публічних місцях. Від них, зазвичай безкоштовно, могли заряджатись власники ChargeU. З появою дешевого саморобного обладнання інфраструктурний проект було закрито.

З 2017 року відкрито повноцінне Представництво ChargeU в Україні з шоу-румом в торгівельному центрі Аркадія. В найбільших містах України розпочали роботу регіональні представники виробника. Користувачам став доступний сертифікований сервіс в партнерстві з компанією EVSE SERVICE, м.Київ.

За багато років розвитку е-Мобільності в Україні представники європейського бренду накопичили величезний досвід у користуванні електричних і гібридних автомобілів Європейського, Японського, Американського та інших ринків. Ви легко зможете отримати безкоштовну консультацію щодо зарядки електромобіля або підготовки та підведення електромереж для зарядки електротранспорту.

З 2018 року виходить на ринок комерційні модифікації стаціонарного зарядного обладнання. Такі станції передбачені для зарядного бізнесу і для організації парковок, електичних автопарків.

Фірмове обладнання ChargeU є надійним і технологічним. Зарядні станції підтримують можливість оновлення. Команда розробників більше 7 років вдосконалює девайси. За доступними оновленнями слідкуйте на сторінці українського Представництва www.facebook.com/chargeu.com.ua/

ChargeU Ukraine ексклюзивно підтримує і просуває європейський бренд – EVTUN (чіп-тюнінг електричних та гібридних автомобілів www.evtun.com) Виробник є одним з найдосвідченіших компаній Європи у сфері вдосконалення динамічних характеристик. Для електромобілів це перш за все збільшення пробігу.

Представництво є партнером та учасником найбільших електромобільних заходів EVIM, Plug-In, EcoDrive.

Користуйтесь тільки фірмовим сертифікованим обладнанням! Це убезпечить здоров’я, життя та Ваше майно від негативних наслідків! Вдосконалюйте свій простір розумним обладнанням якісних європейських виробників!