Обміняй штатну зарядку на нову, надійнішу

with 4 коментарі

Штатні зарядні пристрої значно звужують можливості користувачів електромобілів та гібридів. Вони заряджають повільніше. Не відповідають погодним умовам в котрих використовуються. Зазвичай, таке обладнання просто не передбачене для наших електромереж.

Більшість штатних зарядок, котрі постачаються з авто, мають сталу потужність, близьку до 2,5kW/годину. Зарядка сучасних електромобілів може займати до 2 діб. Змінивши на портативну станцію, можливо на 1/3 збільшити швидкість зарядки від звичайної розетки.

Корпуси зарядних пристроїв маркуються ступенем захисту, т.з. IP. За цифрами IP визначаються умови за котрих можливо безпечно використовувати зарядне обладнання. Зазвичай цей ступінь повинен перевищувати умови реального використання, щоб пристрій слугував і в пост гарантійний період. На більшості штатних зарядних пристроїв цей показник не перевищує IP54 і не може використовуватись на відкритому просторі під час підвищеної вологості, дощу чи снігу.

Але це не найгірше, що трапляється з користувачами електрокарів. Через неможливість зменшити потужність, штатні пристрої заборонено підключати до будь-яких подовжувачів. Штатний пристрій перегріває побутові електричні подовжувачі і може призвести до пожежі.

Штатні зарядні пристрої американського походження потребують переобладнання. Іноді не варто витрачати кошти на це, через їх погану адаптивність. Можливо обміняти навіть американські не переобладнані зарядні пристрої на фірмові зарядні девайси ChargeU.

Надійність обладнання ChargeU обумовлена серійним європейським виробництвом. В наявності модифікації обладнання для електромобілів європейського, американського, японського походження та інших країн світу.

Додаткові функції та асортимент аксесуарів допоможе полегшити та вдосконалити використання саме вашого електромобіля.

Детально про умови дізнавайтесь в Представництві ChargeU в Україні або у регіональних представників.

 

4 Responses

 1. Ярослав
  |

  Добрый день! Что означает обмен штатной зарядки: без доплаты что ли? Какие условия?

 2. Александр
  |

  Какие условия обмена штатной зарядки на вашу?

 3. Евгений
  |

  Подскажите пожалуйста условия обмена штатной зарядной станции на Вашу

 4. Дмитрий
  |

  какие условия обмена?