Електромобіль Jaguar I-PACE EV400 2019

with Коментарів немає

Новинка від Jaguar позиціонується як “Мистецтво Вражати”

Електромобіль I-PACE EV400 є першим повністю електричним транспортним засобом для холдингової компанії Jaguar Land Rover Group. Автомобіль збирається в Австрії в кооперації з Magna Steyr Company. В дану модель вкладено останні технології холдингу та багаторічний досвід автомобілебудування.

Дана модель побудована в якості конкурента Tesla Model X. За прискоренням (5 секунд до 100км/годину) динамічніша за 100D але повільніша за P100D. Машина повністю розкривається на швидкостях 80 – 150 км/годину. Повнопривідний позашляховик I-PACE EV400 менш футуристичний за Tesla, тому є зрозумілим для власників котрі пересідають з палива на електрику.

По дальності пробігу EV400 прогнозує 500км на одному заряді при спокійному керуванні. Такий пробіг забезпечує літій-іонний акумулятор ємністю 90 кВт (виробництва LG). Для подовження строку експлуатації акумулятора інтегровані в авто системи підігріву, охолодження та рециркуляції повітря з салону.

I-PACE заряджається як змінним (AC) так і постійним струмом (DC) через роз’єм CCS Type 2 Combo.
Роз’єм для зарядки Type 2 є однофазним, тобто контакти другої і третьої фази в роз’ємі відсутні. Максимальна швидкість зарядки через Type 2 – 40 км пробігу за годину, споживання – 7,4кВт/годину, 32А. Для використання достатньо однофазної портативної станції ChargeU base 32A (CS-BT21) та її модифікацій.

Роз’єм для швидкої зарядки CCS Type 2 здатний приймати постійний струм потужністю до 100кВт/годину. Максимальна швидкість на таких станціях складає 80% ємності за 40 хвилин зарядки. Перші зразки I-PACE мають обмеження 50кВт/годину (80% за годину 20 хвилин).

Продаж I-PACE EV400 в Україні планується з 2019 року.

Тестування проводилось на світовій презентації I-PACE, Lagos Португалія. Дякуємо Jaguar Land Rover Deutschland GmbH за тижневі тести зарядного обладнання ChargeU та функціоналу портативних зарядних станцій.