ОГЛЯДИ
Posted in

Зарядна Інфраструктура Португалії

Posted in

Зарядна інфраструктура Португалії складається зі станцій пришвидшеної (AC) та швидкої зарядки (DC).

Станції пришвидшеної зарядки в Португалії зазвичай мають вбудований електромобільний роз’єм Type 2 Mennekes. Для зарядки від таких станцій необхідно мати власний катель Type 2- Type, Type 2 – Type 2 або Type 2 – Tesla US в залежності від типу роз’єму вашого електрокара.

Рідко зустрічаються станції, котрі мають вбудований кабель з роз’ємом (штекером) Type 2. Від таких станцій заряджаються автомобілі з роз’ємом Type 2 використовуючи пряме підключення до авто. Якщо у вашому автомобілі інший роз’єм для змінного струму, буде в нагоді спеціальний перехідник з кательного штекера Type 2. Звичайний кабель для зарядки від публічних станцій в такому випадку не підходить.

Швидкісні зарядні станції зазвичай зустрічаються трьохстандартні. На вибір с DC роз’ємами CHAdeMO та CCS Type 2. Присутній і кабельний штекер (вилка) Type 2 для прискореної зарядки. Для неї потрібно мати перехідник, що описаний вище. В більшості таких станцій допускається одночасна зарядка через DC та AC роз’єми тому якщо ви очікуєте коли DC порт звільниться можна підзарядитись від AC роз’єму. Для власників Tesla щоб заряджатись від роз’єму CHAdeMO потрібен спеціальний перехідник. Він існує у 2х модифікаціях, –  Tesla US (з Американського ринку) та Type 2 (з Європейського ринку).

Силові роз’єми інколи зустрічаються на місцях зарядки. Їх поступово замінюють на зарядні станції Type 2 стандарту. До таких роз’ємів можна підключатись власною портативною станцією ChargeU на пряму або через перехідники.

Побутові електромережі аналогічні українським. Характеристика мережі 230V~ 50Hz. Побутова розетка (євророзетка) має звичний для України тип F. Детальніше про типи побутових розеток читайте тут. Для заряджання від розеток в Готелях дізнавайтесь завчасно, щоб мати додаткові можливості

Найбільшою зарядною мережею Португалії стала MOBI.E https://www.mobie.pt/ з більш ніж 1250 станціями. В мережі доступні як прискорені так і швидкісні станції. Зарядні станції мають обмежений доступ, для активації потрібна картка (в майбутньому планується мобільний додаток). До кінця 2018 року послуга зарядки надається безкоштовно. З 2019 року планується встановити плату по тарифам близьким до 0,2€ за 1кВт.

Для отримання доступу до зарядної мережі MOBI.E потрібно зареєструватись на сайті https://www.mobie.pt/auth/register і завчасно отримати картку поштою. В Україну компанія MOBI.E їх також відправляє. Єдина складність це лише португальська мова, тут буде у нагоді онлайн перекладач.

Якщо ви вирішили взяти електромобіль в оренду, зверніться до міжнародних прокатних компаній: http://www.portugal-auto-rentals.com/Fleet.aspx?Id_Company=5

Якщо в переліку не знайдете необхідний автомобіль, напишіть їм повідомлення з запитом.

В Лісабоні доступний каршерінг на Renault Zoe від компанії Hertz.

Join the conversation

Search www.chargeu.com.ua

Wishlist

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Added to wishlist!

Зворотній дзвінок