СКІЛИ
Posted in

Як підібрати зарядку для електромобіля або гібриду

Posted in

Для оптимального підбору зарядки змінним струмом (AC) необхідно відповісти на декілька питань.

По-перше, визначаємо тип роз’єму в автомобілі.

Для обрання правильної модифікації зарядного обладнання необхідно визначити тип роз’єму у вашому електрокарі. З відповідним роз’ємом варто обрати зарядку.

Існує 3 основні типи роз’ємів для зарядки змінним струмом –  Type 1, Type 2, Tesla US. Вони відрізняються за формою.

Можна зустріти подвійні роз’єми, де зарядка підключається лише в верхню частину, в ті самі Type 1 або Type 2. Це не впливає на процес підбору зарядного девайсу.

По-перше, визначаємо тип роз’єму в автомобілі.

Для обрання правильної модифікації зарядного обладнання необхідно визначити тип роз’єму у вашому електрокарі. З відповідним роз’ємом варто обрати зарядку.

Існує 3 основні типи роз’ємів для зарядки змінним струмом –  Type 1, Type 2, Tesla US. Вони відрізняються за формою.

Можна зустріти подвійні роз’єми, де зарядка підключається лише в верхню частину, в ті самі Type 1 або Type 2. Це не впливає на процес підбору зарядного девайсу.

Більшість сучасних повністю електричних автомобілів у світі є однофазними з обмеженою максимальною потужністю в 7,4кВт. Навіть якщо ваш роз’єм в автомобілі –  Type 2, це не означає що він трьохфазний. У ньому можуть бути відсутні контакти другої та третьої фази. Для таких авто буде оптимальним серія ChargeU base.

Pro серію варто обрати для американських Tesla, Mercedes B-class, Toyota Rav4. Користуючись цією серією можливо досягти найкращого результату по швидкості зарядки для цих авто. Максимальна потужність складатиме до 9,2кВт/годину. Станції можуть також заряджати інші електрокари на менших потужностях.

Для європейських Tesla, Renault Zoe або інших трьохфазних електрокарів варто обрати серію ChargeU MultiBase, котра забезпечить максимальну швидкість зарядки таких авто до 22кВт/годину. Інші менш потужні трьохфазні та однофазні електромобілі зможуть заряджатись на їх максимальних потужностях, але не більших за 7,4кВт/годину по одній фазі.

Часто для трифазного електрокара достатньо заряджатись по одній фазі наприклад серією base. А в якості швидкої зарядки використовувати публічні станції.

Якщо зарядка має роз’єм Type 2, додатково є можливість придбати до неї перехідники на інші типи роз’ємів (Type 1 та Tesla US), щоб отримати можливість заряджати 99% модифікацій електрокарів. Таке рішення є найбільш універсальним якщо плануєте заряджати різні електрокари.

По-третє, визначаємо максимальну доступну потужність електромережі

Необхідно визначити потужність, яку можливо виділити під зарядку електромобіля.

Якщо в місцях зарядки доступі лише побутові розетки (16А 230V), а перспектива підведення окремої потужної лінії – відсутня, варто обрати найкомпактнішу серію ChargeU mini. Навіть якщо у вас слабка мережа або лінія одночасно використовується для живлення інших приладів, функціонал станції дозволяє налаштувати зарядку під ваші умови користування.

Якщо ви можете використовувати або підвести більш потужну лінію електромережі в одному з місць зарядки, в такому випадку варто обрати серію ChargeU base. Зарядне обладнання має силовий роз’єм котрим на пряму підключається до силових розеток. В комплекті є перехідних для зарядки від побутових розеток.

Якщо ви необмежені в потужностях та прагнете універсального рішення, варто обрати серію ChargeU Pro або MultiBase. Серія ChargeU Pro підходить для зарядки будь-яких однофазних електрокарів на різних потужностях (до 9,2кВт). MultiBase ідеально підходить як для швидкої зарядки трьохфазних автомобілів так і для зарядки однофазних авто.

Якщо виникли складнощі або питання, зверніться до Представника у Вашому регіоні. Ми маємо багаторічний досвід разом з першими власниками електрокарів країни.

Розрахувати швидкість зарядки.

Щоб остаточно визначитись чи підходить вам обрана серія, розрахуйте максимальну потужність зарядки

Максимальна потужність зарядки за 1 годинуМаксимальна потужність зарядки за ніч (10 годин)Приблизна швидкість зарядки*
ChargeU mini3,7 кВт37 кВт25 км/годину
ChargeU base7,4 кВт74 кВт50 км/годину
ChargeU Pro9,2 кВт92 кВт50 км/годину
Chargeu MultiBase22 кВт220 кВт150 км/годину

* – розрахунок для більшості повністю електричних авто

Знаючи ємність акумулятора в електромобілі, розрахуйте яка модифікація зарядки буде достатньо для зарядки за ніч та швидкості дозарядки в день.

Після обрання зарядного обладнання його легко зможе підключити будь-який фаховий електрик, відповідної категорії допуску.

Всі серії станцій є адаптивними. Мінімальна потужність складає 1,4кВт/годину.

Функція таймеру дозволяє заряджатись вночі на одній потужності, а дозаряджатись вдень на іншій. Дізнайтесь більше тут.

Як впливає потужність зарядки на здоров’я акумулятора дізнайтесь більше тут.

Про правила користування зарядним обладнанням дізнайтесь більше тут.

Про правила безпеки зарядки електромобіля дізнайтесь більше тут.

Join the conversation

Search www.chargeu.com.ua

Wishlist

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Added to wishlist!

Зворотній дзвінок