РІШЕННЯ

Charge Sharing (чардж шерінг) заробляємо гроші власною зарядкою

Послуги чардж шерінгу оптимізують організацію постійних паркувальних місць. Відкриття таких станцій для публічного використання значно покращують зарядну інфраструктуру. Основним здобутком є можливість заряджати власний транспорт безкоштовно. Власники електрокарів бажають заряджатись перш за все там де їм це зручно. Для завантаження зарядного обладнання достатньо 2-3 постійних бажаючих у вас заряджатися (в залежності від тарифу).

Charge sharing набуває популярності в Європі і стає доступний в Україні. Спочатку таке рішення реалізовувалось як безкоштовна можливість зарядитись клієнтам різних закладів. З появою смарт- станцій відкривається цілий спектр можливостей для вдосконалення світу навколо вас.

Рішення дозволяє компенсувати витрати на електроенергію або отримувати легкий прибуток. На місцях постійної зарядки ми зазвичай заряджаємось в певний проміжок часу. Наприклад вночі вдома а вдень на роботі. Втіливши таке рішення ви зможете заряджати інші електрокари в той час, коли ваші паркомісця простоюють порожніми.

Існують 2 способи побудувати схему чардж шерінгу на Вашому парко місці.

Функція захисту

Оновлена серія зарядних станцій ChargeU з 2018 року отримала функцію блокування станцій. Це відкриває можливість стаціонарного встановлення зарядного обладнання в металеві кріплення. Обравши режим ЗАБЛОКОВАНА власник може вмикати разову зарядну сесію. Наддавши пароль доступу іншому власнику, можливо заряджати другий автомобіль в інший  проміжок часу. Завдяки вбудованому загальному лічильнику можливо отримати розрахунок спожитої потужності. Обрати взаємовигідний тариф, можливо отримувати компенсацію.

Отже, для власників зарядних станцій ChargeU це дуже просто і без додаткових витрат.

Станції з власною PrePaid системою

Станції комерційної серії ChargeU PreComm мають більшу вартість але дозволяють повністю управляти, адмініструвати зарядки разових і постійних клієнтів. Сутність полягає в самостійних можливостях:

– обрати/змінити тариф на послуги зарядки,

– обрати номінали Препейд ваучерів,

– надсилати коди придбаних ваучерів зручним способом,

– поповнювати ваучери постійних клієнтів.

Система передбачає доступ клієнта до балансу коштів, спожитій потужності і часу поточної зарядки.

Зарядка припиняється по досягненню 0 балансу ваучером.

Ваучер можливо використовуватись кілька разів, поки його баланс не стане нульовим.

Це працює без операторів і без зайвих комісій. Власнику такої станції достатньо раз на місяць наблизитись до станції на відстань до 50метрів, щоб зняти статистику, згенерувати потрібну кількість ваучерів з потрібним номіналом. Це здійснюється через будь-який браузер смартфону, планшету або ноутбуку.

З таким обладнанням чардж шерінг може легко розпочати зарядний бізнес у вашому регіоні.

Про ефективність використання публічних зарядних станцій можете дізнатися тут.

Join the conversation

Search www.chargeu.com.ua

Wishlist

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Added to wishlist!

Зворотній дзвінок