ОГЛЯДИ
Posted in

Електромобіль Jaguar I-PACE EV400 2019

Posted in

Новинка від Jaguar позиціонується як “Мистецтво Вражати”

Електромобіль I-PACE EV400 є першим повністю електричним транспортним засобом для холдингової компанії Jaguar Land Rover Group. Автомобіль збирається в Австрії в кооперації з Magna Steyr Company. В дану модель вкладено останні технології холдингу та багаторічний досвід автомобілебудування.

Дана модель побудована в якості конкурента Tesla Model X. За прискоренням (5 секунд до 100км/годину) динамічніша за 100D але повільніша за P100D. Машина повністю розкривається на швидкостях 80 – 150 км/годину. Повнопривідний позашляховик I-PACE EV400 менш футуристичний за Tesla, тому є зрозумілим для власників котрі пересідають з палива на електрику.

По дальності пробігу EV400 прогнозує 500км на одному заряді при спокійному керуванні. Такий пробіг забезпечує літій-іонний акумулятор ємністю 90 кВт (виробництва LG). Для подовження строку експлуатації акумулятора інтегровані в авто системи підігріву, охолодження та рециркуляції повітря з салону.

I-PACE заряджається як змінним (AC) так і постійним струмом (DC) через роз’єм CCS Type 2 Combo.
Роз’єм для зарядки Type 2 є однофазним, тобто контакти другої і третьої фази в роз’ємі відсутні. Максимальна швидкість зарядки через Type 2 – 40 км пробігу за годину, споживання – 7,4кВт/годину, 32А. Для використання достатньо однофазної портативної станції ChargeU base 32A (CS-BT21) та її модифікацій.

Роз’єм для швидкої зарядки CCS Type 2 здатний приймати постійний струм потужністю до 100кВт/годину. Максимальна швидкість на таких станціях складає 80% ємності за 40 хвилин зарядки. Перші зразки I-PACE мають обмеження 50кВт/годину (80% за годину 20 хвилин).

Продаж I-PACE EV400 в Україні планується з 2019 року.

Тестування проводилось на світовій презентації I-PACE, Lagos Португалія. Дякуємо Jaguar Land Rover Deutschland GmbH за тижневі тести зарядного обладнання ChargeU та функціоналу портативних зарядних станцій.

Join the conversation

Search www.chargeu.com.ua

Wishlist

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Added to wishlist!

Зворотній дзвінок